aboutus

Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd

Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Inny
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Afryka
Na calym swiecie
marki: Chenqi Silver
Ilość pracowników: 150~180
Coroczne wyprzedaże: 5500000-7000000
Rok założenia: 2003
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen Chenqi Jewelry Co., Ltd. jest hurtową firmą produkującą lekkie srebro. Nasza firma została założona w 2003 roku w Guangdong w Chinach. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży hurtowej srebra próby 925.

Nasz zespół projektowy stara się dostarczać nam nowe pomysły i szybko identyfikować nadchodzące trendy. To pozwala nam i być na bieżąco z konkurencją. Co tydzień dodajemy do naszego sklepu ponad 20 nowych wzorów. Odkryjesz ponad 10 000 przedmiotów, w tym: kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransoletki, bransolety, pierścionki, charmsy, kolczyki i biżuteria dziecięca, cyrkonia, kamienie półszlachetne, perły, żywica epoksydowa, emalia i inne.

Zadowolona obsługa naszych klientów zawsze jest tym, co robimy w pierwszej kolejności, wraz z naszym doskonałym zarządzaniem, konkurencyjną ceną, dobrą jakością towarów i zaawansowanym sprzętem. Mamy pełne zaufanie do naszej współpracy w przyszłości.

Historia

Wzrost i osiągnięcia

Od skromnych początków w 2003 r. Chenqi Silver stał się jednym z najlepszych producentów biżuterii w Chinach.
Zatrudniając ponad 100 pracowników, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na konkretne potrzeby naszych klientów i rozumiemy znaczenie ściśle określonych terminów. Dzięki naszym doświadczonym zespołom zajmującym się sprawami administracyjnymi, księgowymi, marketingowymi, e-commerce i eksportowymi; zapewniamy, że Twoje zamówienia na biżuterię są w dobrych rękach.

Wszyscy kluczowi członkowie zespołu zarządzającego w Chenqi Silver mają kwalifikacje w swoich dziedzinach i posiadają tytuł licencjata lub magistra. Posiadanie wykwalifikowanego zespołu wokół nas znacznie ułatwia Chenqi silver zapewnienie jakości swoich produktów i usług. Poznaj zespół zarządzający

Chenqi Silver to punkt kompleksowej obsługi oferujący hurtowy rynek biżuterii srebrnej. Ułatwiamy naszym klientom życie, dbając o ich zamówienia od wstępnego projektu, aż do ich realizacji. Możemy pomóc w brandingu, drukowaniu, pakowaniu i wysyłce. Jeśli klient potrzebuje naszych produktów pod własną marką, nie ma problemu; jeśli potrzebują biżuterii zapakowanej na własnych kartach, możemy się tym zająć.

Usługa

Nasze Usługi

1. Obsługa przedsprzedażna

Szybka, profesjonalna i cierpliwa odpowiedź;

Oferuj produkty najlepszej jakości;

Polecam najbardziej odpowiednie produkty

2. Obsługa posprzedażna

Terminowe śledzenie transportu ładunków

Budowanie plików klientów do regularnych odwiedzin

Radzenie sobie z niezadowoleniem klientów i reklamacjami

3. Dostosowane opakowanie jest zawsze mile widziane

4. Pomóż zorganizować transport

Transport lotniczy, transport morski

International Express: DHL, FedEx, UPS.

Cały czas próbujemy!

Nasz zespół

Nasz zespół

Członkowie naszego zespołu, pochodzący z różnych szkół wyższych i uniwersytetów, to szereg profesjonalnych, rozsądnych ludzi posiadających pewien stopień ekonomii, zarządzania, analizy rynku i marketingu w zakresie podstawowej wiedzy i umiejętności. Nasi członkowie zespołu zdobyli pierwsze nagroda, nagrody krajowe i tak dalej. Odpowiedzialność w sercu, przy dobrej pracy zespołowej i umiejętnościach społecznych.

Szczegóły kontaktu